אודות

 

קבסו תאורה בעמ’ נחשבת לחברה מובילה בייבוא ושיווק של גופי תאורה בירושלים. החברה נוסדה על ידי יצחק קבסו ב-1973 והפכה להיות חברה בעמ’ ב-2010. אל די גרופ בע’מ הינה חברת בת של קבסו תאורה, העוסקת בייבוא גופי תאורה מעוצבים ויוקרתיים לתאורת פנים, תאורת חוץ ותאורה טכנית אירופאית.
אולם התצוגה הגדול (כ-1000 מר’) הייחודי בירושלים ממוקם באזור תלפיות מכיל את כל גופי התאורה של החברה. כל גופי התאורה מאושרים על ידי מכון התקנים הישראלי ועל ידי התקן בהם הן מיוצרות.

אנו מייבאים ומשווקים ישירות לצרכן ללא פער תיווך כך שהלקוח נהנה מרכישה נבונה שעיקרה מחירים אטרקטיביים למוצרים הטובים ביותר.
החברה מייצגת חברות מובילות בתחום התאורה מאיטליה, ספרד וגרמניה, ממיטב היצרנים ומגדולי המעצבים.
כמו כן, ניתן להנות בחנות מגופי תאורה בעבודת יד ופריטים מיוחדים של מעצבים ישראלים אשר מייצרים לפי דרישה גופי תאורה מחומרי גלם שונים כגון: זכוכית, פורצלן, גבס, מתכות ועוד.
הייצור מותאם לצרכי הפרוייקט, כך אפשר למצוא בקבסו תאורה בירושלים את כל פתרונות העיצוב לפנים הבית, לגינה, תאורה למשרדים וגופי תאורה לפרוייקטים מסחריים. שפע סגנונות המוצגים באופן הנגיש והנוח ביותר באולם התצוגה שבקבסו תאורה.
צוות אנשי המכירות המיומן עומד לרשות הלקוח, לכל בקשה או עצה. באולם התצוגה ניתן לקבל יעוץ בעיצוב תאורה לחללים שונים והכוונה לבחירת גופי התאורה.

השירות והאיכות של המוצרים הם היעד שלנו. אנו שותפים לכל שלב הרכישה החל מהשלב המוקדם – תכנון, על פי תוכנית האדריכל ודרישת הלקוח.
יש לנו קשר מתמיד עם מעצבי פנים ואדריכלים, העובדים עימנו באופן קבוע ויוצרים איתנו חשיבה יצירתית ופתוחה. היחס הוא אישי ומקצועי. תהליך העבודה מבוסס על תפיסה עיצובית כוללת המתייחסת לחלל על כל מרכיביו תוך הקפדה על שירות אמין, איכותי והוגן ללא פשרות.
שירות, עקביות ויצירתיות הם מסודות ההצלחה של קבסו תאורה – חנות התאורה בירושלים.

נתראה באולם התצוגה!