גופי תאורה לחדר שינה

להתאים גופי תאורה לחדר שינה

יותר מבכל מקום אחר בבית, האוויר שמייצרת תאורה לחדר שינה משפיעה ואקוטית לחוויית הנוכחות בו. החוויה עצמה משפיעה על איכות החיים כולה.

מנורות לחדר שינה צריכות לשרת את מי שישן בהם ולהתאים לצרכים שחדר השינה ממלא. בעוד שיש חדרי שינה שמשרתים לשינה בלבד, אחרים משרתים לנוכחות וגם לפעילות שונה. יש אנשים שלומדים ואפילו עובדים מחדר השינה שלהם ואחרים חולקים אותו עם המרחב הציבורי במסגרת דירות סטודיו שונות.

תכנון תאורה אפקטיבית- איך לבחור מנורות לחדר שינה?

את תאורת חדר השינה חשוב לתכנן מתוך הבנה שמעבר להתאמת התאורה לשימושי החדר, יש להתאים את התאורה לחלוקה הפנימית של חדר השינה. כך למשל, לצד נברשת לחדר שינה או מנורת תקרה לחדר שינה שהיא צמודה למשל מומלץ לשלב מנורות שידה לחדר שינה או לכל הפחות מנורות קיר לחדר שינה שימוקמו בצמוד למיטה וישמשו כאור צדדי שמאפשר קריאה.

בעוד שמנורות השידה מיועדות לחדר השינה של המבוגרים, עבור ילדים מנורת לילד לחדר שינה תהיה תוספת מבורכת כמו גם אהיל לחדר שינה שיוסיף עוד רוך.

סידור, תיעול ועלויות תאורת חדר השינה

למרבה המזל עם השפע והמבחר שקיים כיום ניתן למצוא קשת רחבה מאד של פתרונות, אבל רק במקומות מאד ספציפיים אפשר יהיה לתת מבטחים גם באיכות התוצר עצמו.

בקטלוג האתר שלנו ממתין מגוון מדהים של פתרונות תאורה בעיצובים, דגמים וגדלים שונים וכן גם בטווחי מחירים משתנים באופן שיתאים למסגרות תקציב שונות. כדאי לדעת שאת העלות הכללית ניתן להוריד גם באמצעות שימוש במוצרים משלימים כמו למשל במקרה של נורות לד לחדר שינה שחוסכות בצריכת החשמל.

יועצי התאורה שלנו יוכלו להעניק לכם ייעוץ מקצועי לתכנון והתאמה של פתרונות תאורה בכל חדרי השינה באופן שיאפשר להפיק את המקסימום מהמרחב ובהתאם להעדפות הספציפיות. כך אפשר יהיה לשדרג את השימוש של החדר, את העיצוב והנראות שלו ולבצע קניה חכמה. היועצים שלנו מחכים לכם בטלפון מס 02-6727811.

חדר השינה הוא מרחב מקודש שמאפשר לא רק לקבל את עיקר השינה הנחוצה כל כך ולהטען, הוא גם הדבר הקרוב ביותר לחזרה אל הרחם, המקום המוגן והמגונן המסתור הנעים והנוח שלנו. לתאורה יש משקל משמעותי ביצירת אווירה וחוויה ועל מנת לקבל את מלוא החוויה הנעימה והמפנקת שחדר שינה יכול להציע- תכנון תאורה מקצועי יהיה בדיוק הפתרון המושלם שיאפשר זאת בקלות ובמינימום של מאמץ והשקעה.