ניוזלטר אדריכלים- יוני 2017

טיפ אביבי

אווירה ותאורה: חשיבות הארת התקרה בחלל

כאשר אנו מתכננים תאורה לחלל אנו מתמקדים בהארת האזור הפונקציונלי עבורנו – הארת הדלפק, פינת האוכל, הסלון וכדומה, ונוטים לרוב לשכוח מהארת התקרה עצמה. ישנה חשיבות רבה להארת התקרה – תחושת האור שאנו חווים מושפעת רבות מכמות האור הממשית שמופנית אלינו אך גם מהתאורה הכללית בחלל.
לדוגמא, גוף תאורה תלוי ,DOWNLIGHT  , המאיר את מרכז החלל, אומנם ישמש אותנו בעת הפעילות הנעשית בחלל בעוד הוא לבדו ייצור בחלל הרגשה חשוכה ולא נעימה.

הפתרונות שאנו ב״קבסו תאורה״ מציעים, יפתרו לכם בעיה זו. ישנה אפשרות להצמיד את גוף התאורה לתקרה, ואז זווית האור נעשית רחבה יותר, או להשתמש במנורות קיר UPLIGHT שמאירות את התקרה ונותנות הרגשה של אור בחלל.

מוצר החודש שלנו

סדרת Button, מבית ESTILUZ

הסדרה מאופיינת בקווים נקיים וחדים, ומשמשת גם כמדף פונקציונלי לכל דבר ועניין. פריטי הסדרה קיימת במספר גדלים ובאפשרות ייצור מיוחד, ובו ניתן לבחור את מס’ גופי התאורה (LED 10W),לשלוט על כל אחד מהראשים באופן עצמאי ובלתי תלוי ובנוסף אפשרות דימור עצמאית לכל יחידה. מה שמאפשר שליטה מוחלטת על כמות האור ומיקום האור בשולחן העבודה – פונקציניולית כמשמעותה. השליטה נעשית ע”י  טכנולוגיית TOUCH, המעניקה למשתמש נוחות מקסימלית בעיצוב חדשני.

הדור הבא של תאורת משרדים הגיע אלינו! לדף המוצר >> https://www.estiluzusa.com/en/product/volta-3535-3536

קצת אור מהעולם…

אולם התצוגה החדש של קאדילק : ניו יורק סיטי

עיצוב תאורה עבור אולם התצוגה החדש של חברת קאדילק מתייחס להיסטורית החברה תוך שילוב הסתכלות עתידנית. אדריכל התאורה בחר להאיר תכונות אלו עם שילוב של גופי LED ורצועות של ניאון ישן – הקורצים אל המורשת של המאה העשרים של עיצוב הרכב. ההשראה לעיצוב התאורה נשאבה מתמונות מקור של אולם התצוגה הראשון של קאדילק, שהיה רווי בניאון גרפי. גופי התאורה באולם התצוגה הורכבו בכל צורה וחלל אפשריים – קירות, תקרה, רצפה, מתחת לבמות, בהנמכות תקרה, כגופים תלויים או מוסתרים- כדי להעניק תחושה נקייה ואומנותית.

לכתבה המלאה לחצו >> http://www.archlighting.com/projects/cadillac-house-new-york-city_o

פנו אלינו ותאמו פגישת ייעוץ ללא עלות באולם התצוגה שלנו:
קבסו תאורה | התנופה 7 תלפיות | ירושלים | 02-6727811 | i@cabaso.co.il